Arkop Deweloper to firma, która może poszczycić się ponad dwudziestopięcioletnim stażem na rynku budowlanym. Nasze początki sięgają historią początku lat ’90, gdy nasza działalność skoncentrowana była na wykonawstwie budowlanym. W miarę upływu czasu poszerzyliśmy obszary naszej aktywności. Po wielu przemianach, dziś jesteśmy zrzeszoną grupą firm, które wspólnie zajmują się procesem budowlanym w szerokim tego pojęcia znaczeniu, poczynając od inwestycji, przez wykonawstwo, aż po sprzedaż deweloperską. Działamy zarówno na rynku komercyjnym jak i mieszkaniowym.

Na nasz dotychczasowy dorobek składają się takie inwestycje jak hale przemysłowe w liczbie ponad 50, obiekty użyteczności publicznej, w tym Wrocławski Park Przemysłowy, kilometry dróg oraz infrastruktury podziemnej i ponad 110 stacji paliw. Budownictwo przemysłowe cechuje wysoki poziom jakości i profesjonalizmu – udało nam się wzbudzić zaufanie największych koncernów paliwowych, między innymi Shell, BP, Orlen, spełniając wysokie wymagania i normy. Świadectwem naszej rzetelności jest zdobycie powszechnego uznania wśród inwestorów paliwowych, które przejawia się w licznych listach polecających i referencjach. Wśród wielu nagród i wyróżnień znalazł się także dyplom za najlepszą stację paliw przyznany przez Polską Izbę Paliw Płynnych, Certyfikat ISO 9001-2000 z „Zakresu Przygotowania i realizacji robót budowlanych, montażowych dla budownictwa przemysłowego, inżynieryjnego, mieszkaniowego i ogólnego. Usług transportowo-sprzętowych”.

Arkop Deweloper - budujemy zadowolenie

Profesjonalizm i zaangażowanie

ARKOP oferuje kompleksowe usługi w zakresie budownictwa ogólnego, przemysłowego, inżynieryjnego oraz robót specjalistycznych. Zatrudniamy jedynie personel o wysokich kwalifikacjach oraz specjalistów inżynieryjno- technicznych z bogatym doświadczeniem. Firma wielokrotnie była wyróżniana nagrodami ogólnopolskimi takimi jak „Budowa Roku”, „Diamenty miesięcznika Forbes”, „Gazele Biznesu”. Każdy projekt realizowany jest przy zastosowaniu najnowszych technologii. Szukamy nowoczesnych i efektywnych rozwiązań technicznych.

Odniesione sukcesy otworzyły nam drogę do nowych przedsięwzięć i dalszego rozwoju firmy. Tak narodził się ARKOP Deweloper, którego domeną stało się budownictwo mieszkaniowe. W ramach nowej działalności zrealizowaliśmy tak duże inwestycje mieszkaniowe we Wrocławiu jak kompleks budynków przy ul. Żernickiej, „Zacisze Krzemienieckie” przy ul. Krzemienieckiej, (ponad 130 mieszkań) i „Panorama Zatorska” (150 lokali). Niebagatelnym sukcesem okazało się osiedle „Zacisze Krzemienieckie II” przy ul. Krzemienieckiej we Wrocławiu, gdzie powstały mieszkania w zabudowie szeregowej. Dzięki zaangażowaniu, rzetelności i pasji naszych pracowników oraz kadry kierowniczej, ARKOP zdobył wysoką pozycję i uznanie wśród wrocławskich inwestorów i klientów indywidualnych. Projekty zawsze realizujemy z największą starannością i dbałością o szczegóły. Działamy sprawnie i solidnie, zawsze stawiając na pierwszym miejscu najwyższą jakość wykonania.

Najnowsza inwestycja deweloperska

Paryski Zakątek, to inwestycja skierowana do tych z Państwa, którzy cenią sobie zabudowę śródmiejską, bliskość centrum i bezpośredni dostęp do komunikacji publicznej. Budowa realizowana będzie na przedmieściu Oławskim, przy ul. Komuny Paryskiej 90. Zlokalizowana zaledwie kilkanaście minut od Wrocławskiego Rynku, z doskonałym połączeniem do prestiżowych wrocławskich uczelni (Politechnika Wrocławska, Uniwersytet Medyczny, Uniwersytet Przyrodniczy, Uniwersytet Wrocławski).

Spełnieniem dla Osób ceniących, towarzyski, aktywny tryb życia będzie dostępne w zasięgu ręki zaplecze kulturalno - rozrywkowe, tj. liczne restauracje, kino, teatr, Muzeum Etnograficzne, Hydropolis, Galerie Handlowe. W najbliższym sąsiedztwie dostępne są lokalne sklepiki, piekarnia, apteka, oraz placówki edukacyjne (gimnazjum, liceum).

Chwilę wytchnienia zapewnią pobliskie tereny zielone – m.in. malowniczo położony nad Oławą - Park na Niskich Łąkach.

Inwestycja Paryski Zakątek, to budynek 5-piętrowy z windami. Oferta obejmuje 135 lokali mieszkalnych o funkcjonalnym rozkładzie. W ofercie znajdą Państwo mieszkania 1,2 i 3 pokojowe o pow. od 30 do 65 mkw. z przestronnymi balkonami i zielonymi tarasami.

W części podziemnej zaprojektowano garaż wielostanowiskowy z miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi. Dla zapewnienia komfortu mieszkańców budynek będzie monitorowany, a mieszkania na parterze zostaną wyposażone w rolety zewnętrzne. W przestronnym holu zlokalizowana zostanie recepcja z przeznaczeniem na całodobową ochronę mieszkańców. Lokalizacja inwestycji

Arkop Deweloper - Paryski Zakątek

Niedawno zrealizowana inwestycja deweloperska

„Parkowe Złotniki” – to nasz ostatni zrealizowany projekt. Osiedle doskonale zlokalizowane na wrocławskich Złotnikach, przy ul. Małopolskiej - z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie dobrze skomunikowane z Centrum miasta. Kameralna zabudowa, oryginalna i nowoczesna architektura oraz funkcjonalne rozkłady mieszkań to niezaprzeczalne atuty tej inwestycji. Do dyspozycji mieszkańców oddane zostały 143 lokale poczynając od jednopokojowych o powierzchni 27 mkw, po przestronne lokale czteropokojowe o powierzchni do 84 mkw. Do mieszkań usytuowanych na parterze przynależą duże, zielone tarasy. Dla wygody mieszkańców, w podziemnej części budynków zaprojektowano garaże wielostanowiskowe z miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi. W tej inwestycji postawiliśmy na zieleń parkową, teren zadrzewiono, wydzielone zostały alejki spacerowe oraz zaplanowano plac zabaw dla dzieci. W naszej ocenie każdy mieszkaniec odnajdzie tutaj swój azyl. Drugą najnowszą inwestycją deweloperską jest „Paryski Zakątek” – mieszkania zlokalizowane w Centrum Wrocławia. Rozwiązania architektoniczno przestrzenne i najwyższy standard wykończenia zadowoli najbardziej wymagających klientów, którzy szukają mieszkań w niedalekiej odległości od Starego Miasta, ośrodków kulturowych i biznesowych. Oferta mieszkań w „Paryskim Zakątku” skierowana jest również do tych klientów, którzy szukają inwestycji i chcą dobrze ulokować swój kapitał.

Arkop Deweloper - Parkowe Złotniki

Przyszłość

Obecny czas dla ARKOP to nie tylko czas refleksji związany z obchodami 25- lecia firmy, ale przede wszystkim intensywne przygotowania do nowych zamierzeń inwestycyjnych. W najbliższej przyszłości wprowadzimy do sprzedaży ofertę największej inwestycji w dotychczasowej historii firmy. „Rodzinne Maślice” to osiedle ponad pięciuset mieszkań, zlokalizowane w prężnie rozwijającej się części miasta, w niedalekim sąsiedztwie jednej z wizytówek Wrocławia – Stadionu Miejskiego. Zapewniając wszelkie udogodnienia i rozsądnie planując architekturę krajobrazu, kierujemy tę ofertę przede wszystkim do rodzin z dziećmi.

Szukając nowych wyzwań i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, planujemy budowę obiektów o charakterze wakacyjnym. W przygotowaniu są projekty apartamentów, które zapewnią klientom stałe miejsce do wypoczynku i jednocześnie będą doskonałą inwestycją na przyszłość. W naszych projektach łączymy funkcjonalność mieszkań, z zapewnieniem pełnego zaplecza strefy relaksu. W ośrodkach przewidziano budowę basenów, Spa, klubów fitness i innych udogodnień. Na realizację naszych inwestycji wybraliśmy jedne z najlepszych ośrodków turystycznych w Polsce. Pierwsze apartamenty powstaną w nadmorskim uzdrowisku - Kołobrzegu, a kolejne w podgórskim uzdrowisku – Świeradowie Zdroju.