Polana Miłoszycka


Dla tych z Państwa, którzy cenią sobie przestrzeń, zieleń, ciszę i rekreację – Prezentujemy nowe osiedle na Wrocławskich Swojczycach – Polana Miłoszycka

To wyjątkowe, kameralne osiedle zlokalizowane jest na granicy Swojczyc i Sępolna, w sąsiedztwie rzeki, nieopodal atrakcyjnych terenów sprzyjających rekreacji. To miejsce do którego chętnie się wraca z Centrum Miasta, z pracy, ze szkoły.

Mnogość tras rowerowych i ścieżek spacerowych nad Odrą, odnowiona, widokowa trasa rowerowa na wałach odrzańskich łączy Swojczyce z Placem Grunwaldzkim. Dalej dojedziemy na osiedla Karłowice, Osobowice i Rędzin. W przeciwnym kierunku wałami odrzańskimi dotrzemy do Kamieńca Wrocławskiego oraz Jelcza.

W niewielkiej odległości znajdują się osiedle Sępolno – wpisane do rejestru zabytków, Stadion Olimpijski, Wrocławska Fontanna, Pergola, Ogród Japoński, Hala Stulecia oraz ZOO. Dla miłośników przyrody polecamy zlokalizowane nieopodal Las Strachociński, Park Szczytnicki oraz Wyspę Opatowicką wraz z największym we Wrocławiu Parkiem Linowym.

Planowany w sąsiedztwie „Swojczycki Park Czarnej Wody – łódka, kajak, relaks” dzięki bogatej, różnorodnej zieleni, zaprojektowanym ścieżkom edukacyjnym, strefom sportowym i wypoczynkowym zwiększy atrakcyjność pobliskich terenów rekreacyjnych, umilając tym samym mieszkańcom spędzanie wolnego czasu.

  • Status w sprzedaży
  • Lokalizacja Wrocław, ul. Miłoszycka 69
  • Mieszkania
  • Budynki11

Wybierz piętro
i znajdź swoje mieszkanie

parter #parter 1p 1p 2p 2p 3p 3p

Znajdź mieszkanie

Osiedle

To wyjątkowe, kameralne osiedle zlokalizowane jest na granicy Swojczyc i Sępolna, w sąsiedztwie rzeki, nieopodal atrakcyjnych terenów sprzyjających rekreacji.
To miejsce do którego chętnie się wraca z Centrum Miasta, z pracy, ze szkoły.
W pobliżu znajdują się między innymi:

szkoła podstawowa

pętla tramwajowa

przedszkole i żłobek

tereny zielone

Centrum Handlowe

Akademia Wychowania Fizycznego

Basen

ZOO

Tab Content

Zdjęcia osiedla

Lokalizacja

Adres

ul. Miłoszycka 69
50-002 Wrocław

Zapytaj o dostępność

Zarezerwuj mieszkanie już dzisiaj.

Inwestycje w sprzedaży

Zadzwoń 71 715 93 81