Rodzinne Maślice 3

Są takie miejsca we Wrocławiu, gdzie z przyjemnością chciałoby się zamieszkać?
Gdzie rytm życia płynie w otoczeniu wszechobecnej zieleni, śpiewu płatków i szczebiotu rozbawionych dzieci?
Gdzie w oddali można się wsłuchać w szum płynącej Odry i pomruk motorówek?
Skąd łatwy i szybki dostęp do głównych artylerii miasta oraz wyjazd poza jego granice.
Gdzie po trudach dnia codziennego z przyjemnością powraca się w ramiona domowego ogniska?.

Osiedle Rodzinne Maślice III zostało zaprojektowane z myślą stworzenia idealnego, komfortowego miejsca do życia dla Ciebie i Twojej Rodziny. Całe Osiedle będzie realizowane w III etapach budowy. W pierwszym etapie powstały dwa trzypiętrowe budynki oznaczone nr B1 i B2 ze 165 lokalami mieszkalnymi oraz 4 lokalami usługowymi. W drugim etapie powstały 3 budynki dwupiętrowe oznaczone nr B6, B7, B8.

Oferta dotyczy mieszkań 1,2,3,4 pokojowych o pow. od 27 do 105 mkw. Projekt każdego z mieszkań został starannie dopracowany, aby zapewnić ich najwyższą funkcjonalność, maksymalny komfort użytkowania i wykorzystania powierzchni. Każde z mieszkań posiada przestronny balkon, a większość mieszkań na parterze tarasy z zielonymi ogródkami. Na ostatniej kondygnacji zaprojektowano przestronne mieszkania z antresolami.

W części podziemnej zaprojektowano garaż wielostanowiskowy z miejscami postojowymi, komórkami lokatorskimi oraz pomieszczeniami na jednoślady. Dostępne będą również miejsca postojowe naziemne. Cała inwestycja została również starannie zaprojektowana pod względem zieleni. Dokładnie przemyślany układ budynków zapewni mieszkańcom znaczne poczucie przestrzeni, tworząc relaksujące miejsca do zabawy dla tych najmłodszych i wypoczynku dla nieco starszych mieszkańców Osiedla. Tutaj szybko zapomnisz, że jesteś nadal w mieście.

Wygodny dojazd do centrum miasta docenią zarówno kierowcy, jak i ci, którzy wolą publiczne środki transportu. Rozwinięta komunikacja autobusowa i bliskość kluczowych dróg, takich jak autostradowa obwodnica Wrocławia A8 to niewątpliwe zalety tej lokalizacji.

Rodzinne Maślice II cechuje podwyższony standard wykonania. Przestronne, dobrze doświetlone mieszkania, eleganckie wykończenie klatek schodowych i piękne otoczenie. Naszą domeną jest najwyższa jakość, staranność wykonania, dbałość o detale i estetykę oraz najwyższą jakość obsługi. Wszystko to poparte wieloletnim doświadczeniem i szerokim gronem zadowolonych Klientów. Dlatego warto nam zaufać ?

  • Status w sprzedaży
  • Lokalizacja Wrocław, ul. Maślicka 65

Wybierz piętro
i znajdź swoje mieszkanie

parter I piętro II piętro III piętro

Znajdź mieszkanie

Osiedle Rodzinne Maślice III etap

Osiedle Rodzinne Maślice II zostało zaprojektowane z myślą stworzenia idealnego, komfortowego miejsca do życia dla Ciebie i Twojej Rodziny.

komunikacja miejska - autobus

kościół

komunikacja miejska - tramwaj

żłobek

plac zabaw dla dzieci

sklepy

miejsca do relaksu

siłownia

Lokalizacja

Adres

ul. Maślicka 65
54-104 Wrocław

Okolica

Zapytaj o dostępność

Zarezerwuj już dzisiaj.

Inwestycje w sprzedaży