Arkop Deweloper

Arkop Deweloper to firma, która może poszczycić się ponad dwudziestopięcioletnim stażem na rynku budowlanym. Nasze początki sięgają historią początku lat ’90, gdy nasza działalność skoncentrowana była na wykonawstwie budowlanym. W miarę upływu czasu poszerzyliśmy obszary naszej aktywności. Po wielu przemianach, dziś jesteśmy zrzeszoną grupą firm, które wspólnie zajmują się procesem budowlanym w szerokim tego pojęcia znaczeniu, poczynając od inwestycji, przez wykonawstwo, aż po sprzedaż deweloperską. Działamy zarówno na rynku komercyjnym jak i mieszkaniowym.

Na nasz dotychczasowy dorobek składają się takie inwestycje jak hale przemysłowe w liczbie ponad 50, obiekty użyteczności publicznej, w tym Wrocławski Park Przemysłowy, kilometry dróg oraz infrastruktury podziemnej i ponad 110 stacji paliw. Budownictwo przemysłowe cechuje wysoki poziom jakości i profesjonalizmu – udało nam się wzbudzić zaufanie największych koncernów paliwowych, między innymi Shell, BP, Orlen, spełniając wysokie wymagania i normy. Świadectwem naszej rzetelności jest zdobycie powszechnego uznania wśród inwestorów paliwowych, które przejawia się w licznych listach polecających i referencjach. Wśród wielu nagród i wyróżnień znalazł się także dyplom za najlepszą stację paliw przyznany przez Polską Izbę Paliw Płynnych, Certyfikat ISO 9001-2000 z „Zakresu Przygotowania i realizacji robót budowlanych, montażowych dla budownictwa przemysłowego, inżynieryjnego, mieszkaniowego i ogólnego. Usług transportowo-sprzętowych”.

Profesjonalizm i zaangażowanie

ARKOP oferuje kompleksowe usługi w zakresie budownictwa ogólnego, przemysłowego, inżynieryjnego oraz robót specjalistycznych. Zatrudniamy jedynie personel o wysokich kwalifikacjach oraz specjalistów inżynieryjno- technicznych z bogatym doświadczeniem. Firma wielokrotnie była wyróżniana nagrodami ogólnopolskimi takimi jak „Budowa Roku”, „Diamenty miesięcznika Forbes”, „Gazele Biznesu”. Każdy projekt realizowany jest przy zastosowaniu najnowszych technologii. Szukamy nowoczesnych i efektywnych rozwiązań technicznych.

Odniesione sukcesy otworzyły nam drogę do nowych przedsięwzięć i dalszego rozwoju firmy. Tak narodził się ARKOP Deweloper, którego domeną stało się budownictwo mieszkaniowe. W ramach nowej działalności zrealizowaliśmy tak duże inwestycje mieszkaniowe we Wrocławiu jak kompleks budynków przy ul. Żernickiej, „Zacisze Krzemienieckie” przy ul. Krzemienieckiej, (ponad 130 mieszkań) i „Panorama Zatorska” (150 lokali). Niebagatelnym sukcesem okazało się osiedle „Zacisze Krzemienieckie II” przy ul. Krzemienieckiej we Wrocławiu, gdzie powstały mieszkania w zabudowie szeregowej. Dzięki zaangażowaniu, rzetelności i pasji naszych pracowników oraz kadry kierowniczej, ARKOP zdobył wysoką pozycję i uznanie wśród wrocławskich inwestorów i klientów indywidualnych. Projekty zawsze realizujemy z największą starannością i dbałością o szczegóły. Działamy sprawnie i solidnie, zawsze stawiając na pierwszym miejscu najwyższą jakość wykonania.

Przyszłość

Obecny czas dla ARKOP to nie tylko czas refleksji związany z obchodami 25- lecia firmy, ale przede wszystkim intensywne przygotowania do nowych zamierzeń inwestycyjnych. W najbliższej przyszłości wprowadzimy do sprzedaży ofertę największej inwestycji w dotychczasowej historii firmy. „Rodzinne Maślice” to osiedle ponad pięciuset mieszkań, zlokalizowane w prężnie rozwijającej się części miasta, w niedalekim sąsiedztwie jednej z wizytówek Wrocławia – Stadionu Miejskiego. Zapewniając wszelkie udogodnienia i rozsądnie planując architekturę krajobrazu, kierujemy tę ofertę przede wszystkim do rodzin z dziećmi.

Szukając nowych wyzwań i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, planujemy budowę obiektów o charakterze wakacyjnym. W przygotowaniu są projekty apartamentów, które zapewnią klientom stałe miejsce do wypoczynku i jednocześnie będą doskonałą inwestycją na przyszłość. W naszych projektach łączymy funkcjonalność mieszkań, z zapewnieniem pełnego zaplecza strefy relaksu. W ośrodkach przewidziano budowę basenów, Spa, klubów fitness i innych udogodnień. Na realizację naszych inwestycji wybraliśmy jedne z najlepszych ośrodków turystycznych w Polsce. Pierwsze apartamenty powstaną w nadmorskim uzdrowisku – Kołobrzegu, a kolejne w podgórskim uzdrowisku – Świeradowie Zdroju.

Zarezerwuj